Loading

Opinie

dr n.med. T. Dzieniakowski
Meble te są doskonałym rozwiązaniem pomagającym zastosować zasady ergonomii w codziennej pracy.
dr Mariusz Pietrzak

Praca w pozycji ergonomicznej od dawna jest tematem wielu rozmów, szkoleń i publikacji. Należy pamiętać jednak, że ergonomiczna praca w gabinecie stomatologicznym nie dotyczy tylko lekarza ale również pozycji asysty oraz relacji lekarz-asysta. Od niedawna mam przyjemność pracy w gabinecie, który został w pełni zaprojektowany i wyposażony w ergonomiczne technologie, tak aby codzienna praca zespołu była jak najmniej obciążająca. Jedną z tego typu innowacji jest np. Ergoastystor – rozwiązanie, które wg mnie znacznie poprawia prace zespołu lekarz – asysta. Łatwy dostęp do urządzeń na asystorze optymalizujący ilość zbędnych ruchów co wpływa pozytywnie nie tylko na jakość ale także na szybkość naszych zabiegów a to bezpośrednio przekłada się na zadowolenie zespołu oraz naszych pacjentów.

dr Monika Dzieciątkowska

Nigdy nie lubiłam pracować z ruchomym asystorem. Zawsze znajdował się w miejscu, w którym mi przeszkadzał, a w dodatku nie mógł pomieścić wszystkich niezbędnych narzędzi i materiałów. Dlatego kiedy przenosiłam gabinet do nowej lokalizacji, uznałam, że muszę mieć asystor usytuowany w jednym miejscu na stałe. Jak jednak przewidzieć wszystkie odległości od mebli do unitu i zaplanować wszystkie sprzęty tak, by uniknąć poprawek? W tym właśnie pomogła mi firma Ergodental. Dzięki współpracy z nimi mam ergonomicznie urządzony gabinet z wymarzonym asystorem usytuowanym w ciągu meblowym w doskonale doprecyzowanej odległości od unitu. Pozostałe rozwiązania Ergodental też warte są największej uwagi: dzięki sprytnym rozwiązaniom i schowkom zniknęły wreszcie brzydkie pudełka na ręczniki i rękawiczki zaśmiecające blat roboczy. Polecam każdemu, kto ceni sobie ergonomię i wygodę w pracy.

dr Bartłomiej Karaś

Dr Piotr Skrzyszewski bardzo aktywnie uczestniczył w aranżowaniu gabinetu, w którym pracuję już od 4 lat. Ergonomiczne koncepcje, które zastosował podniosły komfort i płynność naszej pracy. Jest to dla nas bardzo istotne, biorąc pod uwagę to, jak dużo czasu spędzamy w pracy. Dzisiaj te same rozwiązania dostępne są w meblach ErgoDental.